З початку року до бюджетів міста Дрогобича та Дрогобицького району сплачено 65,8 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб. Виконання прогнозних показників становить 121%. Це на 7,6 млн. гривень більше показника аналогічного періоду минулого року. Впродовж вересня до місцевих бюджетів надійшло 8,1 млн. гривень податку, що становить 127,7% від очікуваного.
Нагадуємо, податок на доходи фізичних осіб сплачується суб’єктами господарювання при виплаті найманим працівникам заробітної плати та в інших випадках, передбачених нормами Податкового кодексу України. Доходи, нараховані (виплачені) впродовж цього року, оподатковуються за ставкою 15 відсотків.
Щодо доходів, які в календарному місяці перевищують десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, до суми такого перевищення застосовується ставка 20 відсотків (у 2015 році - до суми, яка перевищує 12180 грн.).













