За перший місяць цього року до місцевих бюджетів міста Дрогобича та Дрогобицького району сплачено 7,3 млн. гривень податку на доходи фізичних осіб. Виконання прогнозних показників становить 117,3%. Це на 1,9 млн. гривень більше від показника аналогічного періоду минулого року.
Нагадуємо, що податок на доходи фізичних осіб сплачується суб’єктами господарювання при виплаті найманим працівникам заробітної плати та в інших випадках, передбачених нормами Податкового кодексу України. Доходи, нараховані (виплачені) впродовж цього року, оподатковуються за єдиною ставкою 18 відсотків, замість двох діючих у минулому році ставок 15% та 20%.
Збільшення надходжень до бюджету це, насамперед, свідчення сумлінного ставлення платників податків до сплати обов’язкових платежів. Саме тому зусилля фіскальної служби спрямовуються на підтримку сприятливого бізнес-середовища, зменшення тиску на платників та підвищення якості надання послуг.













