» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » На Дрогобиччині власники дорогих автомобілів сплатили 500 тис. грн. транспортного податку

На Дрогобиччині власники дорогих автомобілів сплатили 500 тис. грн. транспортного податку

Автор: admin2 от 25-11-2015, 14:21
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині власники дорогих автомобілів сплатили 500 тис. грн. транспортного податкуУ Дрогобичі та Дрогобицькому районі станом на 01.11.2015 року налічується 24 автомобілі, що підлягають оподаткуванню транспортним податком. Це легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. Зокрема, платниками податку є одне підприємство та 21 громадянин, двоє з яких мають у власності по два “елітних” авто. Ставка податку за кожен автомобіль становить 25000 гривень на рік.

За 10 місяців платники транспортного податку поповнили місцеві бюджети регіону на 500 тис. грн., з них 481,25 тис.грн. сплатили фізичні особи, 18,75 тис.грн –  юридична особа.

 

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua