» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Землекористувачі поповнили місцеві бюджети на 22,5 млн. гривень

Землекористувачі поповнили місцеві бюджети на 22,5 млн. гривень

Автор: admin2 от 17-12-2015, 13:50
 (голосів: 0)

Землекористувачі поповнили місцеві бюджети на 22,5 млн. гривеньЗа січень-листопад поточного року надходження земельного податку та плати за оренду землі склали 22,46 млн. грн., з яких 19,82 млн. грн. сплатили юридичні особи та 2,64 млн. грн. - фізичні особи. Це на 18% більше ніж за аналогічний період минулого року. Сума додаткових надходжень - 3,5 млн. грн.

Зокрема, до міського бюджету власники та орендарі земельних ділянок сплатили понад 17 млн. грн., до бюджетів місцевих громад району – 5,4 млн. грн.

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua