» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Місцеві бюджети отримали понад 19 млн. гривень земельного податку

Місцеві бюджети отримали понад 19 млн. гривень земельного податку

Автор: admin1 от 15-07-2016, 16:52
 (голосів: 0)

Місцеві бюджети отримали понад 19 млн. гривень земельного податкуУ січні-червні власники та орендарі земельних ділянок Дрогобиччини внесли до бюджетів територіальних громад 19,2 млн. грн. плати за землю, в тому числі 17,4 млн. грн. надійшло від юридичних осіб та майже 1,8  млн. грн. сплачено фізичними особами. Розрахункові показники виконано на 109%, сума додаткових надходжень - 1,6 млн. гривень. Порівняно з минулим роком за користування землею сплачено на 7,8 млн. гривень більше.

Нагадуємо, що юридичні особи сплачують податок за землю щомісячно рівними частками, фізичні особи – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua