За два місяці цього року власники та орендарі земельних ділянок Дрогобиччини сплатили до бюджетів територіальних громад 6,1 млн. грн., в тому числі 5,6 млн. грн. надійшло від юридичних осіб та майже 475 тис. грн. внесено фізичними особами.
Суб’єкти господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ перерахували до скарбниці міста 1,8 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення забезпечили до бюджету міста майже 4,5 млн. грн.
Нагадуємо, що сплата юридичними особами здійснюється щомісячно рівними частками, фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.













