» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » До місцевих бюджетів надійшло 38 млн. гривень плати за землю

До місцевих бюджетів надійшло 38 млн. гривень плати за землю

Автор: admin2 от 15-06-2016, 09:34
 (голосів: 0)

До місцевих бюджетів надійшло 38 млн. гривень плати за землюУ січні-травні власники та орендарі земельних ділянок Дрогобиччини внесли до бюджетів територіальних громад 15,8 млн. грн. плати за землю, в тому числі 14,5 млн. грн. надійшло від юридичних осіб та майже 1,3 млн. грн. сплачено фізичними особами.

Суб’єкти господарювання Бориславського відділення Дрогобицької ОДПІ перерахували до скарбниці міста 7,5 млн. грн., платники податків Трускавецького відділення забезпечили до бюджету міста майже 14,7 млн. грн.

Нагадуємо, що сплата юридичними особами здійснюється щомісячно рівними частками, фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Дрогобицька ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua