пеціалісти Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у тематичному короткотерміновому семінарі на тему: «Реабілітація та реінтеграція осіб, які постраждали від торгівлі людьми», який відбувався з 14 по 16 вересня в Києві.
Семінар проводився з метою надання інформації, яка допоможе виявляти ситуації торгівлі людьми, розуміти наслідки перебування в такій ситуації для людини, визначати та враховувати особливі потреби постраждалих (з урахуванням вікових та статевих відмінностей постраждалих) при наданні їм необхідної допомоги, використовувати ресурси інших суб’єктів соціальної роботи (у тому числі – ресурси громади).
Проводили семінар директор Департаменту сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми Міністерства соціальної політики України Наталія Федорович, координатор проектів ОБСЄ в Україні Тетяна Руденко, представники Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Оксана Горбунова та Ірина Титаренко, Голова правління Дніпровської обласної ГО «Промінь» Олена Моргун, прокурор Генеральної прокуратури України Олександр Єгоров, суддя апеляційного суду Донецької області Любомир Никифоряк.













