1 лютого, психологом Дрогобицького МРВ з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції спільно з провідним спеціалістом ДРЦСССДМ провели профілактичну бесіду з підобліковими неповнолітніми на тему: «Правила особистої гігієни».
Як відомо, чистота є однією з умов формування, збереження та зміцнення здоров’я. Тому дотримання елементарних правил гігієни та гігієнічних навичок є невід’ємною складовою у профілактиці інфекційної хвороби, такої як дизентерія, або хвороби «брудних рук», як її ще називають. Попередити будь-яку хворобу набагато простіше, аніж лікувати.
Отож, маємо сподівання, що засуджені усвідомили про необхідність дбайливого ставлення до свого здоров’я, охайності та прагненні чистоти, які є обов’язковими умовами для повноцінного функціонування людського організму.













