» Центр соціальних служб » Заняття з підобліковими неповнолітніми

Заняття з підобліковими неповнолітніми

Автор: admin2 от 6-04-2017, 12:17
 (голосів: 0)

Заняття з підобліковими неповнолітніми5 квітня Сюзанна Дзерин, психолог Дрогобицького МРВ з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції спільно з З оряною Дум`як, спеціалістом ДРЦСССДМ провели тренінгове заняття з підобліковими неповнолітніми на тему: «Вчинки та їх наслідки», а також провели бесіду про небезпеку інтернет-ігор.

Ціль заняття: сприяти розумінню дітей наявності наслідків до кожної дії, вчинку, поведінки та розвинути вміння їх аналізу.

Завдання:

  • надати інформацію про види наслідків від будь-яких дій;
  • звернути увагу на те, що емоції мають тілесні прояви, навчити розрізняти ї та вчасно приборкувати;
  • розвивати навички регуляції автоматичних реакцій;
  • продемонструвати помилковість одностороннього бачення та неприйняття точки зору інших людей.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua