5 квітня Сюзанна Дзерин, психолог Дрогобицького МРВ з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції спільно з З оряною Дум`як, спеціалістом ДРЦСССДМ провели тренінгове заняття з підобліковими неповнолітніми на тему: «Вчинки та їх наслідки», а також провели бесіду про небезпеку інтернет-ігор.
Ціль заняття: сприяти розумінню дітей наявності наслідків до кожної дії, вчинку, поведінки та розвинути вміння їх аналізу.
Завдання:
- надати інформацію про види наслідків від будь-яких дій;
- звернути увагу на те, що емоції мають тілесні прояви, навчити розрізняти ї та вчасно приборкувати;
- розвивати навички регуляції автоматичних реакцій;
- продемонструвати помилковість одностороннього бачення та неприйняття точки зору інших людей.













