9-11 липня у Реабілітаційному центрі «Назарет» проводяться семінари, організовані БФ «Карітас СДЄ УГКЦ» та підкомісія УГКЦ «За тверезість життя» на тему: «Підтримка місцевих громад у підготовці, реалізації та оцінці програм з протидії алкогольної, наркотичної та азартної залежностей та профілактики хімічних та азартних залежностей».
Мета семінару: розроблення програми протидії вживання хімічних речовин та азартних залежностей.
Семінари проводять польські спеціалісти з Студії соціальних досліджень та ініціатив, які співпрацюють з Національним бюро з профілактики наркоманії, а також підтримки Польського Національного Фонду Охорони Здоров’я.
Участь у семінарі приймає директор Дрогобицького центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Наталя Щербанюк.













