» Соціальний захист населення » Круглий стіл «Стереотипи у спілкуванні» в БФ «Карітас» Самбірсько- Дрогобицької Єпархії УГКЦ

Автор: admin1 от 9-02-2018, 12:44

Круглий стіл «Стереотипи у спілкуванні» в БФ «Карітас» Самбірсько- Дрогобицької Єпархії УГКЦ8 лютого в Благодійному Фонді «Карітас» Самбірсько- Дрогобицької Єпархії УГКЦ в рамках проекту «Об’єднуючи людей заради миру» відбувся круглий стіл «Стереотипи у спілкуванні».

В ньому взяли участь представники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталя Дем’яновська, Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ірина Тодорович, Дрогобицького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та о. Богдан Лехович та представники проектів «Карітас».

Обговорювали стереотипи з якими стикаємось в повсякденному житті, зокрема,  щодо внутрішньо переміщених осіб,  який вплив вони мають на наше життя, а також пропонували заходи  для вдосконалення напрямків роботи проекту. Підсумовуючи обговорення дійшли висновку, що одним із дієвих способів протидії стереотипам є розвиток гнучкості мислення, розширення кругозору та самоосвіта кожного з нас.