» Центр соціальних служб » Відбулася профілактична бесіда на тему: «Залежність та суспільство»

Відбулася профілактична бесіда на тему: «Залежність та суспільство»

Автор: admin1 от 3-10-2018, 14:51
 (голосів: 0)

Відбулася профілактична бесіда на тему: «Залежність та суспільство»Сьогодні, 3 жовтня, працівниками районного центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді спільно з Дрогобицьким МРВ з питань пробації Західного міжрегіонального управління  та громадською організацією «Тверезість - вибір сильних» проведено зустріч із засудженими, які відбувають покарання без позбавлення волі.

В ході зустрічі була проведена профілактична бесіда на тему: «Залежність та суспільство».

Метою даної зустрічі є популяризація здорового способу життя та залучення населення до суспільно корисної праці, розширення кола життєвих інтересів, не пов'язаних із вживанням наркотиків, алкоголю та інших шкідливих звичках.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua