![]()
Вчора, 12 червня, у Дрогобицькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді соціальним педагогом Оксаною Яжик проведено бесіду на тему: «Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі» з неповнолітніми, які засудженні до покарань без позбавлення волі з метою популяризації здорового способу життя.













