» Центр соціальних служб » Відбувся круглий стіл "Залежність та суспільство"

Відбувся круглий стіл "Залежність та суспільство"

Автор: admin2 от 26-09-2018, 15:45
 (голосів: 0)

Відбувся круглий стіл "Залежність та суспільство"Працівники Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у засіданні круглого столу на тему «Залежність та суспільство», організованого громадською організацією «Тверезість - вибір сильних».

Лідер громадської організації ознайомив присутніх з проектом «Залежність та суспільство», а також інформував про діяльність організації та окреслив основні цілі та завдання вищевказаного проекту.

Було прийняте рішення про підписання угоди щодо співпраці та проведення спільних заходів на теми: популяризація тверезого способу життя у молодіжному середовищі.  

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua