» Центр соціальних служб » В Меденицькій школі проведено семінар-тренінг

В Меденицькій школі проведено семінар-тренінг

Автор: admin1 от 18-04-2019, 10:57
 (голосів: 0)

В Меденицькій школі проведено семінар-тренінгВчора, 17 квітня, фахівець соціальної роботи Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Кобільник та з шкільний психолог Ольга Столяр провели у Меденицькій СЗШ I-III ст. для учнів 9 класу семінар-тренінг «СТОП-наркотик!».

Основний  наголос зроблено на тому, що сучасна наркоманія стає все більш молодшою, тому підлітки повинні чітко уявляти не тільки короткотривалий стан задоволення, а й руйнівні, і в більшості випадків, смертельні наслідки.

Ми сподіваємося, що після профілактичного заняття, у жодного школяра не виникне бажання спробувати покалічити собі долю.

В Меденицькій школі проведено семінар-тренінг

В Меденицькій школі проведено семінар-тренінг

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua