Вчора, 17 квітня, фахівець соціальної роботи Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Кобільник та з шкільний психолог Ольга Столяр провели у Меденицькій СЗШ I-III ст. для учнів 9 класу семінар-тренінг «СТОП-наркотик!».
Основний наголос зроблено на тому, що сучасна наркоманія стає все більш молодшою, тому підлітки повинні чітко уявляти не тільки короткотривалий стан задоволення, а й руйнівні, і в більшості випадків, смертельні наслідки.
Ми сподіваємося, що після профілактичного заняття, у жодного школяра не виникне бажання спробувати покалічити собі долю.













