7 липня спеціалісти Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім`ї та молоді відвідали дитячий оздоровчий табір «Світанок», де провели захід «Я - громадянин і патріот своєї держави». Діти власноруч виготовили голубів миру, на яких написали свої побажання для наших захисників. Листівки буде передано у Громадську ініціативу «Дрогобиччина SOS допомога армії» та відправлено у зону АТО.
Метою заходу є виховання молодої людини – патріота України, готового самовіддано розбудовувати її як суверенну, демократичну, правову і соціальну державу, виявляти національну гідність, знати і цивілізовано відстоювати свої громадянські права та виконувати обов’язки, сприяти громадянському миру і злагоді в суспільстві, успішно само реалізуватися в соціумі як громадянин, професіонал, носій української національної культури.













