Працівники районного Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді побували у Нагуєвицькій школі-інтернат та провели захід «Привітай учасника АТО з Великоднем!»
Діти власноруч зробили вітальні листівки для наших захисників, в яких побажали, щоб кожний воїн повертався додому живим і здоровим.
Листівки буде передано у Громадську ініціативу «Дрогобичина SOS допомога армії» та відправлено у зону АТО.













