» Центр соціальних служб » Захід «Привітай учасника АТО з Великоднем!» в Нагуєвичах

Захід «Привітай учасника АТО з Великоднем!» в Нагуєвичах

Автор: admin1 от 13-04-2016, 13:05
 (голосів: 0)

Захід «Привітай учасника АТО з Великоднем!» в НагуєвичахПрацівники районного Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді побували у Нагуєвицькій школі-інтернат та провели захід «Привітай учасника АТО з Великоднем!»

Діти власноруч зробили вітальні листівки для наших захисників, в яких побажали, щоб кожний воїн повертався додому живим і здоровим.

Листівки буде передано у Громадську ініціативу «Дрогобичина SOS допомога армії» та відправлено у зону АТО.

 

Захід «Привітай учасника АТО з Великоднем!» в Нагуєвичах
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua