Комісія у справах молоді Самбірсько - Дрогобицької епархії УГКЦ спільно з Дрогобицьким ВП ГУНП у Львівській області,з Дрогобицьким МРВ КВІ , Дрогобицькими міськими та районними ЦСССДМ провели 26 листопада до Дня пам'яті жертв Голодомору віче-реквієм біля Дрогобицького центру душ пастирства, а також ходу вулиць міста за маршрутом: вулиця Шевченка - площа Ринок – площа Театральна – вулиця Мазепи – вулиця Стрийська до меморіалу «Тюрма на Стрийській”.
У заходах взяло участь біля 300 осіб, серед яких особи, які відбувають покарання без позбавлення волі в Дрогобицькому міськрайонному відділі кримінально – виконавчої інспекції.













