» Центр соціальних служб » Відбулася Хресна хода пам'яті жертв Голодомору

Відбулася Хресна хода пам'яті жертв Голодомору

Автор: admin2 от 27-11-2015, 15:05
 (голосів: 0)

Комісія у справах молоді Самбірсько - Дрогобицької епархії УГКЦ спільно з Дрогобицьким ВП ГУНП у Львівській області,з Дрогобицьким МРВ КВІ , Дрогобицькими міськими та районними ЦСССДМ провели 26 листопада до Дня пам'яті жертв Голодомору віче-реквієм біля Дрогобицького центру душ пастирства, а також ходу вулиць міста за маршрутом: вулиця Шевченка - площа Ринок – площа Театральна – вулиця Мазепи – вулиця Стрийська до меморіалу «Тюрма на Стрийській”.

У заходах взяло участь біля 300 осіб, серед яких особи, які відбувають покарання без позбавлення волі в Дрогобицькому міськрайонному відділі кримінально – виконавчої інспекції.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua