В суботу, 26 листопада, в День пам'яті жертв голодоморів біля Колони Свободи на вул. 22 Січня, 37 відбудеться віче - реквієм пам'яті померлих від штучного голоду в Україні в 32-33 роках. Учасники хвилиною мовчання, молитвою та запаленням свічок вшанують пам'ять мільйонів невинно убієнних наших співвітчизників.
Початок віча о 16.00 год.













