» Центр соціальних служб » Бесіда на тему дружби

Бесіда на тему дружби

Автор: admin2 от 9-06-2016, 15:53
 (голосів: 4)

Бесіда на тему дружби9 червня до Міжнародного Дня друзів на базі Дрогобицького міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України у Львівській області фахівці з соціальної роботи Дрогобицького МРВ КВІ та центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді провели бесіду з неповнолітніми засудженими, які перебувають на обліку на тему: «Друг — це одна душа, яка живе в двох тілах».

Традиція свята зародилася в США  у серпні 1935 року — тоді Конгрес Сполучених Штатів оголосив першу неділю серпня Національним днем дружби. Відтоді його відзначають щорічно, проте неофіційний міжнародний День друзів святкують сьогодні, 9 червня. Свято відзначають у багатьох країнах світу. У цей день потрібно проводити час зі своїми друзями, висловлювати їм свою любов і повагу.

Бесіда проведена для того, щоб розкрити зміст поняття «дружба», прищепити повагу до цінностей дружби, сприяти розвиткові критичного ставлення до себе і своїх особистих якостей, терпимості й коректності в спілкуванні з друзями та людьми.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua