9 червня до Міжнародного Дня друзів на базі Дрогобицького міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України у Львівській області фахівці з соціальної роботи Дрогобицького МРВ КВІ та центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді провели бесіду з неповнолітніми засудженими, які перебувають на обліку на тему: «Друг — це одна душа, яка живе в двох тілах».
Традиція свята зародилася в США у серпні 1935 року — тоді Конгрес Сполучених Штатів оголосив першу неділю серпня Національним днем дружби. Відтоді його відзначають щорічно, проте неофіційний міжнародний День друзів святкують сьогодні, 9 червня. Свято відзначають у багатьох країнах світу. У цей день потрібно проводити час зі своїми друзями, висловлювати їм свою любов і повагу.
Бесіда проведена для того, щоб розкрити зміст поняття «дружба», прищепити повагу до цінностей дружби, сприяти розвиткові критичного ставлення до себе і своїх особистих якостей, терпимості й коректності в спілкуванні з друзями та людьми.













