» Соціальний захист населення » В Дрогобицькому районі працюють робочі групи з питань обстеження пасажиропотоку на приміських маршрутах

В Дрогобицькому районі працюють робочі групи з питань обстеження пасажиропотоку на приміських маршрутах

Автор: admin1 от 9-08-2016, 15:24
 (голосів: 0)

В Дрогобицькому районі працюють робочі групи з питань обстеження пасажиропотоку на приміських маршрутах За дорученням голови комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада протягом цього тижня в районі працюють робочі групи з питань обстеження пасажиропотоку на приміських маршрутах.

Так, група в складі представників управління праці та соціального захисту населення – Романа Щуцького та Юрія Коропися, управління економіки – Наталії Червак, юридичного відділу – Миколи Розумана, сектору з питань ЖКГ, інфраструктури – Андрія Лепака, та фірм-перевізників 8 та 9 серпня провела обстеження рейсів, які курсують з АС № 2 м. Дрогобича в міста Трускавець, Стебник і Борислав та села району. За їх результатами будуть складені відповідні акти, визначено коефіцієнт співвідношення кількості перевезених пільгових категорій до кількості платних пасажирів. Підсумки робочі групи підведуть на спільному засіданні, яке відбудеться в кінці тижня.

В Дрогобицькому районі працюють робочі групи з питань обстеження пасажиропотоку на приміських маршрутах

В Дрогобицькому районі працюють робочі групи з питань обстеження пасажиропотоку на приміських маршрутах

В Дрогобицькому районі працюють робочі групи з питань обстеження пасажиропотоку на приміських маршрутах

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua