За дорученням голови комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада протягом цього тижня в районі працюють робочі групи з питань обстеження пасажиропотоку на приміських маршрутах.
Так, група в складі представників управління праці та соціального захисту населення – Романа Щуцького та Юрія Коропися, управління економіки – Наталії Червак, юридичного відділу – Миколи Розумана, сектору з питань ЖКГ, інфраструктури – Андрія Лепака, та фірм-перевізників 8 та 9 серпня провела обстеження рейсів, які курсують з АС № 2 м. Дрогобича в міста Трускавець, Стебник і Борислав та села району. За їх результатами будуть складені відповідні акти, визначено коефіцієнт співвідношення кількості перевезених пільгових категорій до кількості платних пасажирів. Підсумки робочі групи підведуть на спільному засіданні, яке відбудеться в кінці тижня.













