» Інформація » Перевізниками відшкодовуватимуть витрати за перевезення пільговиків

Перевізниками відшкодовуватимуть витрати за перевезення пільговиків

Автор: admin2 от 5-08-2016, 11:36
 (голосів: 0)

Перевізниками відшкодовуватимуть витрати за перевезення пільговиківСьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з розрахунку обсягів компенсації витрат за перевезення пасажирів пільгових категорій автомобільним транспортом загального користування. Засідання провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Окрім членів комісії були присутні керівники та головні бухгалтери фірм, які працюють на маршрутах району.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля інформувала перевізників про порядок та механізм відшкодування за рахунок виділених з обласного бюджету коштів.

Вирішено, що з наступного понеділка члени комісії разом з представниками перевізників проведуть обстеження маршрутів. На підставі актів обстеження та поданих перевізниками документів буде визначено коефіцієнт та проведено розрахунок сум відшкодування.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua