» Соціальний захист населення » В Уличному вшанували людей похилого віку

В Уличному вшанували людей похилого віку

Автор: admin1 от 3-10-2016, 14:37
 (голосів: 0)

В Уличному вшанували людей похилого вікуДругий місяць осені починається з особливої  дати. 1 жовтня  відзначається Міжнародний  день людей похилого  віку. Ця дата – не лише можливість  нагадати   всім про людський обов’язок бути турботливим і милосердним до найповажнішої частини  суспільства. Це і привід  до  роздумів  щодо  подальшої  долі  людства, його  культури,  взаємозв’язку  поколінь.

З нагоди цього свята у Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) протягом тижня триватимуть  святкові заходи «Нехай роки Вам, будуть в радість».

В Уличному вшанували людей похилого вікуВ селі Уличне завдяки старанням соціального робітника Любові Луцуняк спільно з сільським головою, працівниками культури організували справжнє свято душі для самотніх та всіх людей похилого віку. Отець Петро розпочав святкування з молитви та благословив всіх присутніх. Вітання пролунали від директора терцентру Оксани Тринчук, сільського голови Святослава Стефанківа, а творчість дітей та їхні щирі виступи вразили всіх  учасників дійства. За святковим столом старенькі ділилися спогадами про роки, що промайнули, про те чим живуть сьогодні. На завершення святкування так влучно пролунала пісня – побажання: «Многа літа Вам бажаємо, многа літа від душі, хай Вам сонце посміхається коли падають дощі».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua