» Соціальний захист населення » Мультидисциплінарна команда продовжує виїзди в села району

Мультидисциплінарна команда продовжує виїзди в села району

Автор: admin2 от 25-10-2016, 11:19

Мультидисциплінарна команда продовжує виїзди в села районуПрацівники Дрогобицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) докладають максимальних зусиль, аби підтримувати та здійснювати наближення комплексу різних видів послуг за місцем проживання тих, хто їх потребує. З цією метою відбулися виїзди мультидисциплінарної команди в села району. Для виявлення потреб у соціальних послугах та їх задоволення членами команди проведено подвірний обхід осіб похилого віку та інвалідів, які проживають на території села. Заввідділеннями Галина Вовк, Наталія Дем’яновська та Ольга Литвин склали акти перевірки надання соціальних послуг соціальними робітниками самотнім, що перебувають на обліку у відділенні соціальної допомоги вдома. Медична сестра Леся Петльович оглянула, надала консультації та медичні послуги непрацездатним громадянам, інвалідам та всім потребуючим пенсіонерам. Швеєю та взуттьовиком надано послуги дрібного ремонту. Соціальні робітники провели величезну роботу щодо осінньо-польових робіт на земельних ділянках, заготівлі плодоовочевої продукції самотнім на зимовий період. В гірській частині району соціальні робітники допомагають у заготівлі та порубці дров, щоб зимою стареньким було тепло та комфортно.

Для багатьох людей похилого віку, які на схилі літ залишилися одинокими, соціальний робітник – найкращий друг, надійний помічник, а часто, можливо, єдина розрада. В цьому переконуються як працівники терцентру так і працівники органів місцевого самоврядування, які теж беруть участь у роботі під час виїздів мультидисциплінарної команди.