У Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася нарада з соціальними робітниками. Директор центру Оксана Тринчук окреслила перспективи та напрямки роботи у 2016 році. За її словами, пріоритетними напрямками діяльності терцентру 2016 році буде робота, спрямована на підвищення якості існуючих та впровадження нових видів соціальних послуг.
Протягом місяця соціальні робітники повинні поновити необхідні документи своїм підопічним, для того щоб стало якіснішим надання різних видів соціально-побутових, економічних, психологічних, інформаційних та медико-соціальних послуг, відповідно до висновків лікарів про ступінь втрати здатності до
самообслуговування. Перед соціальними робітниками покладено одне з найважливіших і найвідповідальніших завдань – забезпечувати державну підтримку і соціальний захист громадян, індивідуально підходити до потреб кожної людини. Крім цього і надалі буде проводитись робота з демобілізованими учасниками АТО та тимчасово переселеними особами з АР Крим і тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО.
Як зазначили заввідділеннями Наталя Дем’яновська, Галина Вовк та Ольга Литвин і надалі триватимуть заняття у «Школі соціального робітника», продовжить роботу «Виїзний соціальний офіс» та виїзди мультидисциплінарної команди в села району. Протягом року також триватимуть різні благодійні акції, до яких будуть залучатися волонтери, доброчинці та всі не байдужі мешканці району.













