» Соціальний захист населення » На нараді у терцентрі йшлося про реформування системи соціальних послуг

На нараді у терцентрі йшлося про реформування системи соціальних послуг

Автор: admin2 от 7-06-2016, 10:59
 (голосів: 0)

На нараді у терцентрі йшлося про реформування системи соціальних послугУ Дрогобицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) відбулася нарада з соціальними робітниками. Йшлося про реформування системи соціальних послуг, впровадження соціальних стандартів, організація всебічної підтримки учасників АТО та членів їх сімей, вирішення їх проблемних питань тощо.

Директор терцентру Оксана Тринчук ознайомила колектив з проектом наказу Мінсоцполітики «Про внесення змін до форм документів, необхідних при оформленні на обслуговування у територіальний центр соціального обслуговування ( надання соціальних послуг)». Також було обговорено результати виїзних зустрічей з демобілізованими учасниками АТО.

Заввідділенням Ольга Литвин ознайомила працівників із впровадженням нових соціальних стандартів.

Відповідальна з питань охорони праці Галина Вовк прочитала лекцію про необхідність проведення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання стресів та їхніх наслідків на робочому місці.

Заввідділенням Наталя Дем’яновська подала пропозиції щодо участі колективу терцентру у заходах з відзначення ювілейної річниці Дня Конституції відповідно до доручення КМУ та Указу Президента України «Про відзначення 20 –ї річниці Конституції України».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua