» Соціальний захист населення » Працювала робоча група з питань легалізації заробітної плати

Працювала робоча група з питань легалізації заробітної плати

Автор: admin2 от 27-09-2017, 14:06
 (голосів: 0)

Працювала робоча група з питань легалізації заробітної платиСьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Ольги Сироїжко .

Заслухано ряд суб»єктів підприємницької діяльності та проведено детальний аналіз списку платників - мінімізаторів поданого ГУ ДФС у Львівській області.

За результатами засідання зобов»язано СПД забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру згідно чинного законодавства та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua