» Соціальний захист населення » Сьогодні заслухали керівників підприємств, яких відвідували члени робочої групи минулого тижня

Автор: admin1 от 12-04-2017, 11:48

Сьогодні заслухали керівників підприємств, яких відвідували члени робочої групи минулого тижняВ середу, 12 квітня, відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Ольги Шадзевич. Нагадаємо, що члени робочої групи минулого тижня відвідали підприємства району в Новому Селі та Болехівцях, де відбулася розмова з керівниками на тему легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення згідно з чинним законодавством. Сьогодні вони інформували про усунення недоліків та зауважень, які виникли в членів робочої групи під час виїзного засідання.

Сьогодні заслухали керівників підприємств, яких відвідували члени робочої групи минулого тижняТакож заслухано чотирьох суб’єктів підприємницької діяльності. За результатами засідання їх зобов’язано забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру згідно чинного законодавства та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.

У ході діалогу увагу присутніх було звернено на завданнях, які стоять перед органами влади району, аби в повному обсязі легалізувати робочі місця на підприємствах Дрогобицького району, збільшити розмір заробітної плати, надходження до бюджету.

Під час засідання проведено роз'яснювальну бесіду серед суб’єктів господарювання щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили.