Сьогодні, 18 жовтня 2017 року, відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Наталії Топченко-Церковник.
Заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності зі списку платників – мінімізаторів за серпень 2017 року поданого ГУ ДФС у Львівській області. Проведено попередній аналіз очікуваних даних за вересень 2017 року.
У ході діалогу увагу присутніх було звернено на завданнях, які стоять перед органами влади району, аби в повному обсязі легалізувати робочі місця на підприємствах Дрогобицького району, збільшити розмір заробітної плати, надходження до бюджету.
Також проведено роз'яснювальну бесіду серед суб’єктів господарювання щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили,дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.













