Сьогодні, 31 травня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Засідання було проведено за участю головних державних інспекторів головного управління Держпраці у Львівській області.
На засіданні заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності та проведено аналіз списку платників - мінімізаторів за квітень 2017 року поданого Дрогобицькою ОДПІ.
За результатами засідання зобов’язано СПД забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру згідно чинного законодавства та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.
Проведено роз'яснювальну бесіду серед суб’єктів господарювання щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили.
У ході діалогу увагу присутніх було звернено на формування електронної звітності відділом освіти райдержадміністрації.













