Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Галини Нагірняк.
На засіданні заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності та проведено аналіз списку платників - мінімізаторів за квітень 2017 року поданого Дрогобицькою ОДПІ.
За результатами засідання зобов’язано СПД забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру згідно чинного законодавства та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.













