В середу, 19 липня, на черговому засіданні комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник були заслухані суб’єкти господарської діяльності, які за даними фіскальних органів у червні 2017 року виплачували заробітну плату працівникам нижче рівня мінімальної заробітної плати.
Представники комісії наголосили на тому, що у разі недотримання норм чинного законодавства про працю, кожен роботодавець ризикує нести адміністративну відповідальність. В ході розмови увагу підприємців було звернено що завдання, які стоять перед органами влади району, аби в повному обсязі легалізувати робочі місця на підприємствах Дрогобицького району будуть виконані.
Крім того наголошено на тому, що всім працівникам важливо знати та розуміти, що заробітна плата «в конвертах» приводить до неотримання соціальних пільг, виплат, а також до мізерної пенсії.













