» Інформація » «Мінімізаторам» нагадали про виконання трудового законодавства

«Мінімізаторам» нагадали про виконання трудового законодавства

Автор: admin1 от 21-06-2017, 12:47
 (голосів: 0)

«Мінімізаторам» нагадали про виконання трудового законодавства 21 червня відбулось чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням заступника начальника відділу соціального захисту населення Михайла Живчина, під час роботи комісією були заслухані суб’єкти господарської діяльності, які за даними фіскальних органів у квітні 2017 року виплачували заробітну плату працівникам нижче рівня мінімальної заробітної плати. У засіданні взяла участь головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Анастасія Паламаренко. З усіма суб’єктами господарювання проведено роз’яснювальну роботу.

«Мінімізаторам» нагадали про виконання трудового законодавства Представники комісії звернули свою увагу на дотриманні підприємцями законодавства про працю, легалізації робочих місць, недопущення виплати заробітної плати у розмірі, меншому за встановлений законодавством рівень, який з 1 січня 2017 року становить 3200 гривень, про зміни в законодавстві про працю, а також про посилення відповідальності за порушення в сфері праці. Надали роз’яснення щодо застосування Закону України від 06.12.2016 №1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України». Наголосили на тому, що у разі недотримання норм чинного законодавства про працю, кожен роботодавець ризикує нести адміністративну відповідальність. У ході діалогу увагу присутніх було звернено на завданнях, які стоять перед органами влади району, аби в повному обсязі легалізувати робочі місця на підприємствах Дрогобицького району, збільшити розмір заробітної плати, надходження до бюджету.

Крім того наголошено на тому, що всім працівникам важливо знати та розуміти, що заробітна плата «в конвертах» – це не тільки неотримання соціальних пільг, виплат, а і мізерна пенсія на старість.

«Мінімізаторам» нагадали про виконання трудового законодавства

«Мінімізаторам» нагадали про виконання трудового законодавства

«Мінімізаторам» нагадали про виконання трудового законодавства

«Мінімізаторам» нагадали про виконання трудового законодавства

«Мінімізаторам» нагадали про виконання трудового законодавства

«Мінімізаторам» нагадали про виконання трудового законодавства

«Мінімізаторам» нагадали про виконання трудового законодавства

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua