Сьогодні, 4 жовтня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Ольги Сироїжко.
Заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності та проведено детальний аналіз списку платників – мінімізаторів за серпень 2017 року поданого ГУ ДФС у Львівській області.
Представники комісії наголосили на тому, що у разі недотримання норм чинного законодавства про працю, кожен роботодавець ризикує нести адміністративну відповідальність.
Крім того наголошено на тому, що всім працівникам важливо знати та розуміти, що заробітна плата «в конвертах» приводить до неотримання соціальних пільг, виплат, а також до мізерної пенсії.
За результатами засідання зобов’язано СПД забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру згідно чинного законодавства та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.













