В середу, 1 листопада, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
Проведено детальний аналіз списку платників - мінімізаторів поданого ГУ ДФС у Львівській області та обговорено очікувані дані за вересень 2017 року.
Представники комісії наголосили на тому, що у разі недотримання норм чинного законодавства про працю, кожен роботодавець ризикує нести адміністративну відповідальність.
Крім того наголошено на тому, що всім працівникам важливо знати та розуміти, що заробітна плата «в конвертах» приводить до неотримання соціальних пільг, виплат, а також до мізерної пенсії.
За результатами засідання зобов’язано СПД забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру згідно чинного законодавства та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.













