Вчора під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Засідання було проведене за участі головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Галини Нагірняк.
Зроблено детальний аналіз списку платників – мінімізаторів за листопад 2017 року поданого ГУ ДФС у Львівській області.
Наголошено на тому, що проведена роз'яснювальна робота з СПД району вже дає свої результати.
На сьогодні за даними ГУ ДФС у Львівській області в районі залишилось лише 6 платників - мінімізаторів, які виплачують заробітну плату менше мінімальної.
Обговорено завдання, які стоять перед органами влади району на 2018 рік, аби в повному обсязі легалізувати робочі місця на підприємствах Дрогобицького району, збільшити розмір заробітної плати, надходження до бюджету.
Також вирішено надалі проводити інформаційно - роз'яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання щодо неухильного дотримання вимог чинного законодавства з виплати заробітної плати, своєчасної та повної сплати податків і зборів, легального використання робочої сили, дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.













