У середу, 7 лютого о 12.00 у приміщенні Дрогобицької районної державної адміністрації (вул. 22 Січня,37) в залі засідань (3 поверх), відбудеться семінар на тему “Зміни в чинному законодавстві з питань праці. Легалізація робочої сили. Обговорення проблемних питань”.
В семінарі братимуть участь представники : головного управління Держпраці у Львівській області, Дрогобицького об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Львівській області, ГУ ДФС у Львівській області, Дрогобицької міськрайонної філії Львівського обласного центру зайнятості, Стебницького міського центру зайнятості та управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації.
Метою семінару є надання роз'яснення з питань щодо належного оформлення трудових відносин, вимог законодавства щодо оплати праці та нового порядку здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та обговорення проблемних питання, які будуть цікавити присутніх.













