29 травня в райдержадміністрації відбувся семінар на тему «Легалізація праці та дотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці. Обговорення проблемних питань», який провів першого заступника голови райдержадміністрації Руслан Щерба.
Участь в роботі семінару взяли головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Марія Кучма та представники ГУ ДФС у Львівській області, ГУ Пенсійного Фонду України у Львівській області, управління соціального захисту населення та управління економіки райдержадміністрації, центру зайнятості та Дрогобицької міської ради.
Розпочалося засідання зі вступного слова першого заступника голови райдержадміністрації Руслана Щерби, який наголосив на важливості дотримання усіх норм законодавства з питань праці. Також він висловив обурення, що частина запрошених підприємців проігнорували даний семінар.
Головний державний інспектор з питань праці Головного управління Держпраці у Львівській області Марія Кучма ознайомила присутніх зі змінами у законодавстві з питань праці у 2019 році, порядком здійснення контролю з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин.
Також у ході семінару присутні мали можливість ознайомитися з порядком нарахування і сплатою єдиного внеску фізичними особами підприємцями.
Наголошено, про негативний вплив неоформлених трудових відносин на величину пенсійного забезпечення.
Було обговорено ряд проблемних питань, які хвилювали суб’єктів господарювання району, на які вони отримали вичерпні відповіді від виступаючих.
Зазначимо, що до участі у семінарі були запрошені керівники, працівники бухгалтерських, кадрових служб підприємств та підприємців Дрогобицького району та міста Дрогобича.













