Сьогодні, 3 жовтня, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбувся семінар на тему: «Легалізація праці та дотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці. Обговорення проблемних питань».
Розпочав семінар голова райдержадміністрації Андрій Шевкенича, який наголосив на важливості дотримання усіх норм законодавства з питань праці.
Участь в ньому взяли головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Марія Кучма, представники ГУ ДФС у Львівській області, ГУ Пенсійного Фонду України у Львівській області, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, керівники, працівники бухгалтерських, кадрових служб, установ, організацій, підприємств та підприємців Дрогобицького району.
Марія Кучма ознайомила присутніх зі змінами у законодавстві з питань праці у 2018 році, порядком здійснення контролю з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин.
Проінформовано, що починаючи з 5 жовтня в установленому порядку будуть проведені комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення, відповідними структурами - інспекторами Держпраці, ГУ ДФС у Львівській області та ГУ Пенсійного Фонду України у Львівській області згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р.
Також у ході семінару присутні мали можливість ознайомитися з порядком нарахування і сплата податків і зборів з фізичних осіб, юридичними особами та фізичними особами підприємцями.
Наголошувалося, про негативний вплив неоформлених трудових відносин на розмір пенсії. Учасники семінару обговорили ряд проблемних питань, які хвилювали суб’єктів господарювання району, на які вони отримали вичерпні відповіді від виступаючих.













