» Соціальний захист населення » На засіданні робочої групи заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності

На засіданні робочої групи заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності

Автор: admin1 от 7-03-2018, 12:24

На засіданні робочої групи заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльностіСьогодні, 7 березня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, під час якого обговорили питання необхідності дотримання роботодавцями мінімальних державних гарантій в оплаті праці. Це питання є на постійному контролі в райдержадміністрації.

Проведено детальний аналіз списку платників – мінімізаторів за січень 2018 року поданого ГУ ДФС у Львівській області.

Заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності, яким було наголошено, що згідно з ухваленим Законом «Про Державний бюджет України на 2018 рік» мінімальна заробітна плата з 1 січня 2018 року зросла з 3200 гривень до 3723 гривень або на 523 грн..

За результатами засідання  зобов’язано СПД забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру згідно чинного законодавства та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.

Вирішено в подальшому проводити виїзні засідання по району.

На засіданні робочої групи заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності