» Соціальний захист населення » Ліквідаторам-чорнобильцям виплачено одноразову грошову допомогу

Ліквідаторам-чорнобильцям виплачено одноразову грошову допомогу

Автор: admin1 от 25-04-2018, 12:42
 (голосів: 0)

Ліквідаторам-чорнобильцям виплачено одноразову грошову допомогуУправлінні праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації повідомляє, що за рахунок коштів районного бюджету 109 учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС надано одноразову грошову допомогу на суму 50 тисяч гривень, а саме: 89 дорослим по 500 гривень, двадцятьом дітям по 275 гривень. Виплата допомоги здійснювалась через відділення «Ощадбанк» та поштові відділення зв’язку за місцем проживання одержувачів.

Станом на 1 квітня 2018 року на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації числиться 109 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської  катастрофи, з них: 65 учасників ліквідації аварії 1,2,3 категорій та 44 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, в т.ч. 20 дітей та 5 вдів.

З державного бюджету за І квартал 2018 року чорнобильцям виплечено компенсацій та допомог на суму 49,7 тис. грн.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua