Сьогодні, 29 серпня, відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, під час якого обговорили питання необхідності дотримання роботодавцями мінімальних державних гарантій в оплаті праці. Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Марії Гучко, якою було озвучено найбільш актуальні порушення трудового законодавства та розміри штрафних санкцій.
Заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності, яким було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу представниками фіскальних органів, Пенсійного фонду, центру зайнятості, відділу економіки та управління праці та соціального захисту населення щодо дотримання вимог трудового законодавства, зокрема, про дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та дотримуватись в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень.
Суб’єктам господарювання рекомендовано поступове збільшення розміру заробітної плати найманим працівникам.
Крім того наголошено на тому, що всім працівникам важливо знати та розуміти, що заробітна плата «в конвертах» – це не тільки неотримання соціальних пільг, виплат, а і мізерна пенсія на старість.













