У неділю, 26 квітня, у Львові, біля пам’ятного знаку "Героям і жертвам Чорнобиля" відбулися заходи зі вшанування жертв Чорнобильської трагедії, в яких взяла участь делегація з Дрогобицького району. 29 років тому о 1 годині 23 хвилини за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі. Лише через три тижні при допомозі чотрьох тисяч тон піску, бору, свинця і глини вдалось ізолювати реактор...













