На розширеній нараді щодо екологічного стану в районі, яка відбулася 1 липня, прозвучала інформація про те, що мешканці Брониці, Новошич, Бистриці та деяких інших навколишніх сіл скаржаться на неприємний запах, який, в залежності від погоди, поширюється з території ТзОВ «Барком», напрямом діяльності якого є вирощування свиней. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко, який проводив нараду, доручив негайно виїхати на місце, провести обстеження та виявити причини цього. Тому комісія в складі заступника голови Дрогобицької РДА Івана Мізерника, керуючого справами районної ради Михайла Гука, депутатів районної ради Ігоря Гука та Дмитра Куція, сільського
голови Брониці Григорія Демківа, побували на території ТзОВ «Барком», оглянули систему вентиляції приміщень свиноферми та резервуари для зберігання відходів.
Представникам підприємства були висловлені зауваження щодо відсутності графіків вивозу відходів виробництва на сільськогосподарські угіддя, тому проводяться вони без відома та узгодження з органами місцевого самоврядування. Як зауважив Дмитро Куцій, мешканці повинні знати, що, наприклад, двічі на рік, у березні та вересні-жовтні, буде проходити вивіз відходів і вони з розумінням до цього поставляться, а не цілий рік, як це робиться в даний час, тому керівництво підприємства повинно розробити і довести до відома відповідно сільські, районну раду та райдержадміністрацію графіки вивозу відходів.
Крім цього комісія рекомендувала керівництву ТзОВ «Барком» вжити заходи для реконструкції вентиляційної системи приміщень, передбачити будівництво ще одного, додаткового відстійника для відходів виробництва та якнайшвидше здати в експлуатацію свинокомплекс в селі Брониця.













