На запланованій зустрічі голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка з мешканцями села Брониця, яка відбулася у вівторок, 2 серпня, в приміщенні сільської ради в основному йшлося про наболілі проблеми села. А це, в першу чергу, стосувалось екологічних питань, адже в безпосередній близькості від села розташоване сміттєзвалище, яке вже давно використало свій ресурс. Крім того при експлуатації Броницького полігону порушується порядок складування твердих побутових відходів, а це несе небезпеку можливого загорання на сміттєзвалищі, тому мешканці села висловлюють стурбованість такою ситуацією.
Ще однією екологічною проблемою є сусідство з ТзОВ «Барком», неприємний запах з якого, в залежності від напрямку вітру, поширюється на територію села. Депутат районної ради Дмитро Куцій висловив зауваження щодо відсутності графіків вивозу відходів виробництва ТзОВ «Барком» на сільськогосподарські угіддя та вимагав здати в експлуатацію свинокомплекс в селі Брониця в якомога найкоротші терміни.
Також на зустрічі говорилося про земельні питання та встановлення знаку «Обмеження швидкості» на дорозі Дрогобич-Самбір.













