» Інформація » Проблема сміттєзвалища – основне питання на зустрічі голови райдержадміністрації в Брониці

Проблема сміттєзвалища – основне питання на зустрічі голови райдержадміністрації в Брониці

Автор: admin1 от 3-08-2016, 15:24
 (голосів: 0)

Проблема сміттєзвалища – основне питання на зустрічі голови райдержадміністрації в БрониціНа запланованій зустрічі голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка з мешканцями села Брониця, яка відбулася у вівторок, 2 серпня, в приміщенні сільської ради в основному йшлося про наболілі проблеми села. А це, в першу чергу, стосувалось екологічних питань, адже в безпосередній близькості від села розташоване сміттєзвалище, яке вже давно використало свій ресурс. Крім того при експлуатації Броницького полігону порушується порядок складування твердих побутових відходів, а це несе небезпеку можливого загорання на сміттєзвалищі, тому мешканці села висловлюють стурбованість такою ситуацією.

Проблема сміттєзвалища – основне питання на зустрічі голови райдержадміністрації в БрониціЩе однією екологічною проблемою є сусідство з ТзОВ «Барком», неприємний запах з якого, в залежності від напрямку вітру, поширюється на територію села. Депутат районної ради Дмитро Куцій висловив зауваження щодо відсутності графіків вивозу відходів виробництва ТзОВ «Барком» на сільськогосподарські угіддя та вимагав здати в експлуатацію свинокомплекс в селі Брониця в якомога найкоротші терміни.

Також на зустрічі говорилося про земельні питання та встановлення знаку «Обмеження швидкості» на дорозі Дрогобич-Самбір.

 

Проблема сміттєзвалища – основне питання на зустрічі голови райдержадміністрації в Брониці

Проблема сміттєзвалища – основне питання на зустрічі голови райдержадміністрації в Брониці
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua