» Інформація » Шановні краяни та гості Дрогобиччини!

Шановні краяни та гості Дрогобиччини!

Автор: admin2 от 9-09-2015, 12:49
 (голосів: 0)

Шановні краяни та гості Дрогобиччини!
В неділю, 20 вересня на стадіоні смт.Меденичі відбудеться Фестиваль меду. Початок дійства о 14.00 год. У програмі - виступи самодіяльних творчих колективів, розваги.

Під час Фестивалю можна вигідно придбати та реалізувати продукцію бджільництва. Заїзд пасічників з продукцією бджільництва з 11.00 год.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua