» Освіта » Відбувся семінар учителів захисту Вітчизни

Відбувся семінар учителів захисту Вітчизни

Автор: admin1 от 29-09-2016, 11:05
 (голосів: 0)

Відбувся семінар учителів захисту ВітчизниПерше  засідання   постійно діючого семінару вчителів захисту Вітчизни загальноосвітніх навчальних закладів Дрогобицького району у новому навчальному році відбулося в Довжанській СЗШ  І-ІІІ ступенів. Директор  школи Дарія Барщик   розповіла учасникам семінару про  здобутки педагогів та учнів  навчального закладу,  поділилася планами, над втіленням яких   вони працюють.

Відбувся семінар учителів захисту ВітчизниНа високому науковому та методичному рівні був проведений відкритий урок  захисту Вітчизни у 10 класі з стройової підготовки  на тему: «Виконання стройових прийоми у русі» вчителем Віталієм Зубрицьким. Учасники семінару взяли участь в обговоренні уроку та обмінялися досвідом роботи.

Учні Довжанської СЗШ  І-ІІІ ступенів виступили перед учасниками  семінару з виховним заходом, присвяченим  Героям Небесної Сотні на тему: «Слава Героям».

Підсумки семінару підвів методист відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації Ігор Михаць.

 

Відбувся семінар учителів захисту Вітчизни

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua