» Освіта » В Підбужі пройшов семінар учителів захисту Вітчизни

В Підбужі пройшов семінар учителів захисту Вітчизни

Автор: admin1 от 26-02-2016, 14:44

В Підбужі пройшов семінар учителів захисту ВітчизниЗасідання  постійно діючого семінару вчителів захисту Вітчизни Дрогобицького району відбулося в Підбузькому НВК І-ІІІ ступенів. Директор  навчального закладу Богдана Іваськів розповіла  учасникам семінару  про здобутки педагогічного колективу та завдання, над якими вони працюють.

На належному науковому та методичному рівні пройшов відкритий урок  захисту Вітчизни у 10 класі з медико-санітарної підготовки на тему  “Кровотечі, рани. Зупинка кровотеч. Переломи кісток. Перша медична допомога при ранах і переломах”,  який провели вчитель захисту Вітчизни Підбузького НВК І-ІІІ ст. Йосип Лаганяк та хірург Підбузької лікарні Роман Адамчук.

Учні Підбузького НВК І-ІІІ ступенів виступили перед учасниками  семінару з виховним заходом  “Наша земля – наші герої ” , вшанувавши пам’ять героїв визвольних змагань смт. Підбуж.

Підсумки семінару підвів методист методичного кабінету відділу освіти  Дрогобицьої районної державної адміністрації Ігор Михаць.

В Підбужі пройшов семінар учителів захисту Вітчизни