Засідання постійно діючого семінару вчителів захисту Вітчизни навчальних закладів Дрогобицького району відбулося на базі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ступенів. На високому методичному рівні пройшов відкритий урок захисту Вітчизни в 11 класі з прикладної фізичної підготовки на тему: “Захист від нападу зі зброєю”, який провів учитель предмету “Захист Вітчизни” Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. Михайло Нечипір. Учасники семінару взяли участь в обговоренні уроку та обмінялися досвідом роботи.
Учні Рихтицької СЗШ І-ІІІ ступенів виступили перед учасниками семінару з позакласним виховним заходом “Слава захисникам України”, який приурочили до 25-річчя Збройних сил України.
Підсумував семінар методист відділу освіти районної державної адміністрації Ігор Михаць.
Директор школи Галина Андрійчик розповіла учасникам семінару про здобутки педагогів та учнів навчального закладу.













