» Освіта » В Рихтицькій школі відбувся семінар учителів захисту Вітчизни

В Рихтицькій школі відбувся семінар учителів захисту Вітчизни

Автор: admin2 от 5-12-2016, 16:40
 (голосів: 0)

В Рихтицькій школі відбувся семінар учителів захисту Вітчизни  Засідання постійно діючого семінару вчителів захисту Вітчизни навчальних закладів Дрогобицького району відбулося на базі Рихтицької СЗШ І-ІІІ ступенів. На високому методичному рівні пройшов відкритий урок захисту Вітчизни в 11 класі з прикладної фізичної підготовки на тему: “Захист від нападу зі зброєю”, який провів учитель предмету “Захист Вітчизни” Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст. Михайло Нечипір. Учасники семінару взяли участь в обговоренні уроку та обмінялися досвідом роботи.

Учні Рихтицької СЗШ І-ІІІ ступенів виступили перед учасниками семінару з позакласним виховним заходом “Слава захисникам України”, який приурочили до 25-річчя Збройних сил України.

Підсумував семінар методист відділу освіти районної державної адміністрації Ігор Михаць.

Директор школи Галина Андрійчик розповіла учасникам семінару про здобутки педагогів та учнів навчального закладу.

В Рихтицькій школі відбувся семінар учителів захисту Вітчизни

В Рихтицькій школі відбувся семінар учителів захисту Вітчизни

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua